Sprawdź niemało innych czynności Pioneer Avic-x920bt

From Archiplanet

Jump to: navigation, search

Dla współczesnych, które nie są nasze systemy nawigacji w desce rozdzielczej, na model Pioneer AVIC-X920BT stają się stopniowo tanie w całkiem nowych rowerów i także wykorzystywane pojazdy. Urządzenia te pozwolą kierowcy pojąć ich iPod, bierze do reklamie przychodzące połączenia telefoniczne z technice Bluetooth, odebrać instrukcje turn-by-turn GPS, radia, oglądać twój wybrany DVD, i również pisać listy odtwarzania wsparte na klimat przy użyciu programu iTunes światowej marki. Mając pod opiekę, iż ostatnie urządzenia jest całkiem niewielki, wtedy może stanowić zainstalowany w Twój samochód kreska, zwykle gdzie można ustalić Twoje radio kontroli.

Cechy Pioneer AVIC-X920BT

Pioneer AVIC-X920BT ma mnóstwo funkcji, żebym wyszukać i wskazujemy nigdy się nudzić czy zamierzają nic. Zasadniczo pracę najbardziej precyzyjne jest żywe nawigacji w desce rozdzielczej. Więc leczy jako zmodyfikowane GPS, daje na wejście, w którym pragniesz przetrwać i tryb zapewniający przetrwanie do miejsca przeznaczenia. Także jak większość lekarzy, tego kształtu jest uruchomić przy uruchomić śledzenia, oprócz głosu nad instrukcjami, co świadczy, że nie powinien się sięgnąć do oczu z luksusowy po wysłuchaniu informacji. W przeciwieństwie do grup GPS, AVIC-X920BT funkcje 3D oprogramowanie i ruszyć funkcje ekranu, dzięki czemu swobodnie przesuwać się organizm i spowodować, gdzie chcesz iść.

Oprócz GPS Pioneer AVIC-X920BT zajmuje mnóstwo nowych funkcji, które będą go mina to, co zazwyczaj można zarejestrować na plan nawigacji w desce rozdzielczej. Dużo spośród bieżących kariery to wersja bycia naszych list wykonywania za pośrednictwem iTunes, możliwość synchronizacji iPoda i radować się twój ulubieniec muzyka, 6.1 calowy dotykowy ekran LCD, technologia Bluetooth, który umożliwi Ci opisywać przez telefon bez przyszłości być rozproszony, a jeszcze możliwość wykonywania każde znajome bliskie DVD do każdych obecnych wyjazdów samochód naprawdę długo. Dużo ceniony funkcji, oprócz GPS, jest na pewno możliwość synchronizacji iPoda i iść twój ulubieniec muzyka idealnie z iPoda w pojeździe. Oraz zatem charakteryzuje, iż nie jest polegać na radio za muzykę, choć wciąż można iść radia gdyby planujesz.

Dane o materiale

W takim stanie, w którym wymiary idzie, Pioneer AVIC-X920BT system nawigacji w desce rozdzielczej wyposażony w wysokości 3,9 cm, szerokość 7 cm oraz głębokości 6,5 cm. Stanowi on wygodny w stosunkowo lekki 4.4 kg, co nazywa, iż wolno go przenosić bez oglądając więc sprzedaż dużo. Ten określony standard jest całkiem najwyższej wartości przykład z Pioneer dodatkowo w wniosku ponosi wielką wartością. Inny wariant będzie zapewne Learn here oddawać w strefach 1400 dolarów, choć odnowione typy potrafią być sprawiane zbyt ocean bardziej rozsądne 600-700 dolarów. Sprzedaż jest wolna, gdy zakupione przez Amazon, i też rola jest siedemnastu kilogramów.

Zawarcia

Dla całych pań chcących górnej drogi prosta systemu nawigacji no i AVIC-X920BT będzie wyrozumiały dla Ciebie. Mimo, że pewna suma jest trochę większa, liczysz wtedy, co zapłacił, biorąc pod uwagę pełne czynności oraz sytuacje, które ten rodzaj istnieje w okresie.

Personal tools